Головна » 2019 » Квітень » 26 » Екскурсія учнів 9-А, 9-Б класів до Чернігова і Козельця
Екскурсія учнів 9-А, 9-Б класів до Чернігова і Козельця

19 квітня 2019 року учні 9-А, 9-Б класів відвідали перлини Північної України – міста Козелець та Чернігів. Цього дня дев’ятикласники дізналися для себе багато цікавого.

Юні екскурсанти ознайомилися з  історією районного центру на березі Остра – Козельця, відвідали унікальну пам’ятку архітектури цього міста – собор Різдва Богородиці.

Дев’ятикласники побували у визначних місцях стародавнього Чернігова: Дитинці, Іллінській церкві (XIIст.), Чернігівському колегіумі, Успенському соборі (XIIст.), Троїцькому Іллінському монастирі з печерами, кургані Чорна Могила. З метою літературної просвіти відвідали Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського, побували на могилі видатного українського письменника.

Керувала групою екскурсантів вчитель української мови та літератури Ковальова Олена Станіславівна.

Просмотрів: 120 | Додав: PKVKOS | Рейтинг: 0.0/0
Неділя, 25.08.2019, 00:19