Головна » 2019 » Лютий » 18 » 13 лютого у нашій школі  відбувся конкурс читців поетичних творів Василя Степановича Швеця

Дума – це колос, а слово –

це віковічне зерно…

В. Швець

13 лютого 2019 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Деснянського району м. Києва відбувся конкурс читців поетичних творів Василя Степановича Швеця, присвячений річниці з дня народження поета.

У конкурсі взяли участь учні 5-6 класів. Бібліотекар школи Стромко Лідія Михайлівна запалила свічку пам’яті творчій спадщині митця. Захід пройшов у теплій творчій атмосфері. Прозвучали вірші поета про любов до рідної землі («Журавлі»…), красу української природи («Осінь», «Етюд»…), про тепло родинного затишку («Мережка»…), патріотичні поезії («Сонет Україні»…) та твори латиської поетеси Лії Брідаки в перекладі В. Швеця.

Творчий захід організувала та провела вчитель-методист української мови та літератури, поетеса Казько Тетяна Василівна.

Просмотрів: 132 | Додав: PKVKOS | Рейтинг: 0.0/0
Неділя, 25.08.2019, 00:09