Прийом учнів до школи

Прийом дітей до першого класу розпочинається з 04.04.2019

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Червень 03, 2019

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», на виконання п.п.1 пункту 2 глави першої розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, на підставі поданих батьками документів наказом по школі зараховуються такі діти до 1го класу. (додаток1)
         Повідомляємо громадськість, що за результатами зарахування дітей відповідно до п.п.1 пункту 2 глави першої розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 в школі є 15 вільних місць. На вільні місця діти зараховуються за результатами жеребкування, основні положення якого передбачені главою 2 розділу II Порядку. Інформація про день та час проведення жеребкування буде розміщена на інформаційному стенді та сайті школи впродовж двох робочих днів.

Дякуємо за довіру,
адміністрація закладу освіти

Список першочергово зарахованих дітей до 1-го класу Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Список  дітей, які претендують на вільні місця