Прийом учнів до школи

Наказ №86 "Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році" від 27.05.2020

Попередній запис до школи  (заповнити анкету...)

Лист Департаменту освіти і науки...

Початок прийому документів до перших класів переноситься до покращення епідемічної ситуації.

Наказ №21 "Про органiзацiйнi заходи щодо прийому дiтей до 1-х класiв" від 20.02.2020

Наказ №27 Про внесення змiн до наказу вlд20.02.2020 №21 "Про прийом дiтей до 1-х класiв у 2020 роцi" від 23.03.2020

Прогнозована кількість 1-х класів на 2020/2021 навчальний рік  - 4 (чотири)

Підтвердження місця проживання дитини чи одного з її батьків

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», на виконання п.п.1 пункту 2 глави першої розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, на підставі поданих батьками документів наказом по школі зараховуються такі діти до 1го класу. (додаток1)
         Повідомляємо громадськість, що за результатами зарахування дітей відповідно до п.п.1 пункту 2 глави першої розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 в школі є 15 вільних місць. На вільні місця діти зараховуються за результатами жеребкування, основні положення якого передбачені главою 2 розділу II Порядку. Інформація про день та час проведення жеребкування буде розміщена на інформаційному стенді та сайті школи впродовж двох робочих днів.

Дякуємо за довіру,
адміністрація закладу освіти

Список першочергово зарахованих дітей до 1-го класу Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №313 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Список  дітей, які претендують на вільні місця