Теми розділу
Технології і праця [0]
Інші галузі знань [2]

Реферат » 2012 » Лютий » 29 » Power Point

Microsoft PowerPoint – це популярний додаток для створення презентацій для різних сфер людської діяльності. Їх можна використовувати для:

- унаочнення навчального матеріалу;
- управління навчально-пізнавальною діяльністю учнів;
- контролю та перевірки засвоєння навчального матеріалу;
- узагальнення та систематизації знань;
- сфери бізнесу;
- рекламування товарів, послуг;
- створення фотоальбомів тощо.

Презентація (від англ. «рrеsепtаtіоп» – подання, вистава) – це набір картинок-слайдів на певну тему, які зберігаються у файлі спеціального формату. На кожному слайді можна вміщувати довільну текстову, графічну, відеоінформацію, анімацію, стереозвук, як синтезований, так і записаний із мікрофона. Презентації легко створювати за допомогою відомої нам і зручної в користуванні програми MS PowerPoint.

Презентації можна демонструвати по-різному:
• на кожному комп'ютері в комп'ютерному класі,
• на кіноекрані за допомогою мультимедійного проектора,
• на телеекрані великого формату.

Створені презентації можуть містити текст, фотознімки, діаграми, малюнки, комп’ютерну анімацію процесів та явищ, звуковий супровід, автофігури, діаграми.

За допомогою цієї програми ми можемо підготувати виступ з використанням слайдів, які потім можна надрукувати на прозорих плівках, папері, 35-міліметрових слайдах або просто демонструвати на екрані комп'ютера або проекційного екрану, можна також створити конспект доповіді та матеріал для роздачі слухачам. PowerPoint створює файл презентацій, який має розширення імені РРТ і містить набір слайдів. Програма надає користувачеві велику кількість шаблонів, презентацій на різні теми. Такі шаблони містять слайди, оформлені належним чином. В поле слайда ми можемо вставити свій текст, графіку, а також таблицю і діаграму. Крім того, ми можемо змінити художнє оформлення будь-якого шаблону презентації, вибравши дизайн на свій смак. При цьому зміниться тільки зовнішній вигляд презентації, а не його зміст. І, нарешті, ми маємо достатньо часу і відчуваємо в собі здатності дизайнера, можемо почати роботу над презентацією "з нуля" - в PowerPoint для цього є всі засоби.

В даній роботі ми розглянемо можливості та технологію роботи з програмою PowerPoint 7.0, що входить до складу пакета MS OFFICE 7.0 для Windows 95. Створення презентації з допомогою Майстра «автосодержания». Після клацання на піктограмі PowerPoint в панелі Microsoft Office з'являється головне вікно програми і діалогове вікно. Корисна порада, що містить інформацію, яка допоможе нам у подальшій роботі над презентацією. Після закриття діалогового вікна PowerPoint запропонує кілька шляхів створення презентацій: з використанням Майстра, шаблону або просто створення порожньої презентації. Крім того, ми маємо можливість відкрити файл вже існуючої презентаціі.

Якщо ми є новачками в справі підготовки рекламних кампаній і всіляких доповідей і не до кінця визначили, що ж нам потрібно, то краще скористатися допомогою Майстра, вибравши відповідну селекторну кнопку й натиснувши кнопку ОК в представленому вище вікні. В результаті на екрані послідовно будуть з'являтися шість діалогових вікон, в яких ми можемо задати основні характеристики своєї презентації. Як і в майстрів з інших програм, перехід до наступного діалогового вікна в Майстрі автозмісту здійснюється після натискання кнопки Далі, а повернення до попереднього вікна - після натискання кнопки назад. В другому вікні, вікні введення даних для оформлення титульного слайда, ми можемо ввести потрібні дані, заголовки оформленні в WordArt, який-небудь девіз і т.п. Ця інформація буде розміщена на титульному слайді. Найбільш важливим є третє вікно Майстра, вікно вибору типу презентації. У ньому представлені наступні типи презентації: рекомендація стратегії; продаж продукту, послуги чи ідеї; навчання; звіт про досягнення; повідомлення про погані новини і др. Наприклад, ми вибираємо тип Продаж продукту, послуги або ідеї. У змісті ми можемо розповісти про переваги нашого продукту, послуги або ідеї, порівняти їх з конкурентами і т.д. Якщо ж у цьому вікні підходящої теми для нас не знайшлося, потрібно натиснути кнопку Інший, щоб отримати список шаблонів презентацій. Якщо ми вибрали шаблон презентації, то після натискання кнопки Далі потрапляємо в останнє вікно Майстра. В іншому випадку в четвертому вікні ми можемо вибрати стиль оформлення презентації та задати тривалість свого виступу. У п'ятому вікні ми вибираємо спосіб видачі презентації і вказуємо, чи потрібен нам роздавальний матеріал. Нарешті, в шостому вікні PowerPoint повідомляє нам, що попередня робота зі створення презентації завершена, і пропонує натиснути кнопку Готово. Через деякий час на екрані комп'ютера з'явиться титульний слайд презентації.

Ірина Казакова
11-а
2012рік
Категорія: Інформатика | Просмотрів: 2514 | Додав: Yulia | Теги: презентация, реферат