Теми розділу
Математика [0]
Фізика [0]
Хімія [3]
Біологія [0]
Географія [1]
Астрономія [0]
Психологія [1]
Інформатика [4]
Мова та література [0]
Іноземна мова [0]
Історія [0]
Правознавство [0]
Художня культура [1]
Здоров'я [0]
Спорт [0]
Техніка [0]
Технології і праця [0]
Інші галузі знань [2]
Фотоальбом
Нові реферати
Бгаґавад Ґіта як вона є
Харчові добавки в продуктах харчування
Білки у нашому житті
photoshop
Веб-дизайн, веб-програмування
Power Point
paint.net
Відео школи 313
Шкільний відеоканал

Розміщуйте відео про школу на YouTube і повідомляйте адміністраторам сайту – воно з’явиться на нашому каналі

Реферат (від лат. refere - доповідати, повідомляти) - письмова доповідь або виступ по певній темі, у якому зібрана інформація з одного або декількох джерел. Реферати можуть бути викладом змісту наукової праці, художньої книги тощо.

Про цей розділ сайту
Як опублікувати реферат?ГЛАВА ШОСТА
Дгйана-йоґа

1 Верховний Бог-Особа сказав: Хто працює не заради плодів, а во ім'я виконання свого обов’язку — той живе у відреченні і є справжній містик, а не той, хто не запалює вогню і не виковує обов’язку.
2 Знай же, що те, що називають відреченням — це те ж саме, що і йога, возз’єднання із Всевишнім, адже ніхто ніколи не зможе стати йоґом, о сину Панду, доки не зречеться бажання чуттєвого задоволення.
3 Вважають, що для неофіта у восьмиступеневій системі йоґи ро¬бота є засобом, а для того, хто вже досяг вершин, засобом стає припинення будь-якої матеріальної діяльності.
4 Кажуть, що людина досягла високого ступеня йоґи, якщо, відмо¬вившись від усіх матеріальних бажань, вона не шукає чуттєвого задоволення й не вдається до кармічної діяльності.
5 Людина повинна використати свій розум для звільнення, а не занепадати через нього. Розум — і друг обумовленої душі, і ворог її.
6 Для того, хто підкорив собі свій розум, він — найкращий друг. Але для того, хто не зміг цього зробити, розум залишається найзапеклішим ворогом.
7 Хто підкорив собі свій розум, той вже досяг Наддуші, віднайшовши спокій. Для такої людини щастя і горе, спека й колод, ганьба і шана — одне і те ж.
8 Йоґом (або містиком) називають того, хто, завдяки поглибленню та реалізації свого знання, утверджується в самоусвідомлен¬ні. Така особистість перебуває в трансцендентнім стані й володіє собою. Вона однаковими очима дивиться на все — на гальку, на каміння, чи на золото.
9 Вважають, що людина пішла далі по шляху духовного поступу, коли вона однаково ставиться до чесних доброзичливців, люблячих блогодійників, заздрісних та безсторонніх спостерігачів, посе¬редників, друзів та ворогів, грішників й праведників, не розріз¬няючи їх у своєму розумі.
10 Трансценденталіст повинен завжди зосереджувати все своє єство (тіло, розум і душу) на взаємостосунках з Всевишнім; він пови¬нен жити самотньо у відлюдному місці й завжди старанно кон¬тролювати свій розум. Йому слід звільнитись від бажань й влас-ницьких почуттів.
11-12 Щоб здійснювати йоґу, слід піти у відлюдне місце, постелити на землю траву куша і накрити її шкурою оленя й м’якою ткани¬ною. Треба, щоб сидіння було не дуже високе й не дуже низьке і розташовувалось у святому місці. Потім йог повинен всістись на ньому дуже стійко і виконувати йоґу задля очищення серця, контролюючи розум, чуття та діяльність, і зосередивши розум в одній точці.
13-14 Треба утримувати тулуб, шию й голову вертикально, на одній прямій лінії, й обома очима невідривно дивитися на кінчик носа. Відтак, з незбудженим, упокореним розумом, позбувшись страху, повністю відмовившись од статевого життя, треба споглядати Ме¬не в своєму серці и зробити Мене кінцевою метою життя.
15 Постійно опановуючи таким чином тіло, розум і діяльність, трансценденталіст-йоґ, врівноваживши розум, припиняє матеріальне існування і досягає царства Господа (обителі Крішни).
16 О Ар ... Читати далі »
Категорія: Психологія |  Просмотрів: 1159 |  Додав: Indubhushan | Дата: 02.11.2015 | Комментарии (0)1. Вступ

Харчові добавки – природні і синтезовані хімічні сполуки, призначені для введення в харчові продукти з метою прискорення або поліпшення їх технологічної обробки, збільшення термінів зберігання, консервування, а також зберігання або надання готовим продуктам харчування певних органолептичних властивостей (кольору, запаху, смаку, консистенції). Забороняється застосовувати харчові добавки для приховання псування або недоброякісності сировини чи готового продукту. Харчові добавки звичайно не використовуються як харчові продукти. Речовини, що додаються в харчові продукти для підвищення їх поживної цінності або з лікувально-профілактичними цілями (вітаміни, мікроелементи, амінокислоти тощо), а також прянощі і спеції не вважаються харчовими добавками.

Класифікация харчових добавок в системі Сodex Аlimentarius
Е100-Е182 - барвники.
Е200-Е299 - консерванти.
Е300-Е399 - антизакислювачі.
Е400-Е499 - стабілізатори.
Е500-Е599 - емульгаторы.
Е600-Е699 - посилювачі смаку та аромату.
Е700-Е899 - запасні індекси.
Е900-Е999 - пеногасники.


Основна вимога, що пред'являється до харчових добавок – їх безпечність при необмеженому терміні вживання даного продукту в реально можливій добовій кількості. Харчові продукти, спеціально призначені для харчування грудних дітей, повинні, як правило, виготовлятися без застосування харчових добавок.
Споживачеві складно орієнтуватися в тій великій кількості харчових добавок, які присутні практично в будь-якому харчовому продукті. Харчові добавки присутні в навіть так званих "екологічно чистих продуктах". У Західноєвропейських країнах на етикетках харчових продуктів разом з їх компонентами часто вказані Е-числа, кожне з яких відповідає певній харчовій добавці.


2. Шкідливі види харчових добавокПриходячи в магазин, ми постійно стикаємося з продуктами, до складу яких входять різні харчові добавки. Харчові добавки Е100-199 означають харчові барвники, більшість яких – природні сполуки: зокрема, зелений барвник Е140 – хлорофіл з кропиви і трави, бетаїн (Е162) – екстракт червоного буряка, який надає продуктам фіолетово-червоного забарвлення.
Добавки Е200-299 – консерванти, що перешкоджають розвитку мікроорганізмів: Е221 – сульфіт натрію Na2SO3, Е250 – нітрит натрію NaNO2, Е251 – нітрат натрію NaNO3.
Е210 – бензойна кислота, якої багато в клюкві, горобині і яка забезпечує їх стійкість до гнилісних бактерій, додається в джеми, фруктові соки та йогурти; ... Читати далі »
Категорія: Хімія |  Просмотрів: 13428 |  Додав: itseller | Дата: 24.03.2013 | Комментарии (0)

Білки у нашому житті1.     Вступ

"У всіх рослинах і тваринах присутня якась речовина, яка без сумніву є найважливішою зі всіх відомих речовин живої природи, і без якої життя було б на нашій планеті неможливе. Цю речовину я найменував – протеїн". Так писав ще в 1838 році голландський біохімік Жерар Мюльдер, який вперше відкрив існування в природі білкових тіл і сформулював свою теорію протеїну. Слово "протеїн" (білок) походить від грецького слова "протейос", що означає "займаючий перше місце". І справді, все живе на землі містить білки. Вони складають близько 50% сухої ваги тіла всіх організмів. У вірусів зміст білків коливається в межах від 45 до 95%.

Білки є одними з чотирьох основних органічних речовин живої матерії (білки, нуклеїнові кислоти, вуглеводи, жири), але за своїм значенням і біологічним функціям вони займають в ній особливе місце. Близько 30% всіх білків людського тіла знаходиться в м'язах, близько 20% - в кістках і сухожиллях, близько 10% - в шкірі.

... Читати далі »

Категорія: Хімія |  Просмотрів: 13433 |  Додав: Orbit | Дата: 16.03.2013 | Комментарии (0)


Photoshop — графічний редактор, розроблений і поширюваний фірмою Adobe Systems. Цей продукт є лідером ринку в області комерційних засобів редагування растрових зображень, і найвідомішим продуктом фірми Adobe. Часто цю програму називають просто Photoshop. В наш час Photoshop доступний на платформах Mac OS X/Mac OS і Microsoft Windows.

Незважаючи на те, що спочатку програма була розроблена як редактор зображень для поліграфії, в наш час вона широко використовується і у веб-дизайні. У більш ранній версії була включена спеціальна програма для цих цілей — Adobe ImageReady, яка була виключена з версії CS3 за рахунок інтеграції її функцій в сам Photoshop, а також включення в лінійку програмних продуктів Adobe Fireworks, що перейшло у власність Adobe після придбання компанії Macromedia.
... Читати далі »
Категорія: Інформатика |  Просмотрів: 2307 |  Додав: Yulia | Дата: 05.03.2012 | Комментарии (0)

Веб-дизайн, веб-програмуванняВеб-дизайн (Web-Design) - галузь веб-розробки і різновид дизайну, до завдань якої входить проектування користувальницьких веб-інтерфейсів для сайтів або веб-додатків. Веб-дизайнери проектують логічну структуру веб-сторінок, продумують найбільш зручні рішення подачі інформації, а також займаються художнім оформленням веб-проекту. В результаті перетину двох галузей людської діяльності грамотний веб-дизайнер повинен бути знайомий з останніми веб-технологіями і володіти відповідними художніми якостями.

Веб-дизайн - вид графічного дизайну, спрямований на розробку та оформлення об'єктів інформаційного середовища інтернету, покликаний забезпечити їм високі споживчі властивості та естетичні якості. Подібне трактування відокремлює веб-дизайн від веб-програмування, підкреслює специфіку предметної діяльності веб-дизайнера, позиціонує веб-дизайн як вид графічного дизайну.


Етапи проектування

• Дизайн основної та типових сторінок сайту
• HTML-верстка
• Програмування
• Завершальним етапом розробки сайту під ключ є звичайно ж тестування
.

Веб-дизайн
... Читати далі »
Категорія: Інформатика |  Просмотрів: 6251 |  Додав: MJ | Дата: 02.03.2012 | Комментарии (1)Microsoft PowerPoint – це популярний додаток для створення презентацій для різних сфер людської діяльності. Їх можна використовувати для:


- унаочнення навчального матеріалу;
- управління навчально-пізнавальною діяльністю учнів;
- контролю та перевірки засвоєння навчального матеріалу;
- узагальнення та систематизації знань;
- сфери бізнесу;
- рекламування товарів, послуг;
- створення фотоальбомів тощо.
... Читати далі »
Категорія: Інформатика |  Просмотрів: 2820 |  Додав: Yulia | Дата: 29.02.2012 | Комментарии (0)


растровий графічний редактор для Windows NT, заснований на .NET Framework.Додаток початий як проект, розроблений в Університеті штату Вашингтон для Microsoft Windows під керівництвом Microsoft.Paint.NET написаний на C#, з деякою кількістю C++, використовуваного при установці і інтеграції з оболонкою.


... Читати далі »
Категорія: Інформатика |  Просмотрів: 2167 |  Додав: Yulia | Дата: 28.02.2012 | Комментарии (0)

4,5 миллиарда лет истории Украины


Этот интереснейший материал взят из газеты «Сегодня» (№ 34 (4046) от 14.02.2012). Автор попытался рассказать о 4,5 миллиардах лет истории Украины. Справедливости ради следует отметить, что речь идёт не совсем об Украине. Дело в том, что из-за постоянного движения и изменения континентальных плит, достаточно трудно (а может и не возможно) проследить историю того участка суши на котором мы живём. Поэтому автор использует другой метод. Его рассказ о том месте планеты, в котором сегодня находится Украина.

... Читати далі »

Категорія: Інші галузі знань |  Просмотрів: 7658 |  Додав: Orbit | Дата: 19.02.2012 | Комментарии (0)

12 портретів

Я захоплююсь фотографією вже 2 роки. Знімаю дзеркальною фотокамерою Nikon D90. Сьогодні я представляю 12 своїх фоторобіт в жанрі «портрет»

* Усі фото збільшуються у новій вкладці 

 

  ... Читати далі »

Категорія: Інші галузі знань |  Просмотрів: 1081 |  Додав: Orbit | Дата: 19.02.2012 | Комментарии (1)

Япония

Вместо предисловия

В 2007 году, когда я учился в 10 классе нашей школы, учитель географии Неговелова Светлана Станиславовна предложила нам творческое задание – выбрать одну из стран мира и подготовить стенгазету об этой стране. Я выбрал Японию и решил использовать графический редактор CorelDRAW для создания газеты. В качестве источника информации использовал одну из детских познавательных энциклопедий, названия и автора которой, я, к сожалению, уже не вспомню.

Когда работа была готова, я съездил в Политехнический институт, где находился один из многочисленных специализированных печатных центров. Оформил заказ и в течении 20 минут специалисты центра на плоттере (широкоформатный цветной принтер) распечатали мою газету на листе ватмана. Результат получился вот такой


Позднее, когда мы изучали Японию, мою г ... Читати далі »

Категорія: Географія |  Просмотрів: 2834 |  Додав: Allexsay | Дата: 12.02.2012 | Комментарии (0)

1 2 »
Четвер, 04.06.2020, 14:18
Гаряча лінія
Гаряча лінія
Мова сайту
Меню користувача

Гость


Група:
Гісті

Вітаємо Вас. Нажаль, Ви не були роспізнані нашим сайтом.

Будь ласка зареєсруйтесь або авторизуйтесь!
Пошук
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0